Osobná stránka makléra
Ing. Peter Badida, PhD., RSc.
Ing. Peter Badida, PhD., RSc. - ISO certifikovaný realitný maklér
+421 915 944 424
peterbadida-ZVNC-gmail.com

Ponuka makléra

Referencie: 

Predaj bytu Lomonosovova 10 v Košiciach dopadol veľmi dobre, za plnú sumu, podľa prvotného ohodnotenia nehnuteľnosti.

Tým by som chcela zdôrazniť, že bola stanovená cena    tak, aby zodpovedala trhu. Vďaka skvelým skúsenostiam a marketingu vo svojom obore p. Badida predal byt rýchlo, čo mne znižovalo náklady na jeho investície.

Predaj sa uskutočnil tesne pred Vianocami, čo znamená, že to považujem za skvelý úspech v tomto  období. Pán Badida svojim odborným prístupom si získal aj mojich klientov tzn., že ho následne najali na  predaj ich nehnuteľnosti. Musím podotknúť, že sa  jednalo  z mojej strany o opätovný predaj – a opäť som bola maximálne spokojná. Ešte raz ďakujem.     

Ing.Terpáková Adriana

 

 

                

Keď som chcel vyriešiť predaj bytu našej klientky v Domove  Nálepkovo, oslovil som známu  z Remaxu. Dala mi typ, ktorý realizuje veci "PROFI". Uveril  som a o pár dní som sa stretol  s pánom Badidom. Teraz, keď píšem toto "vyznanie", mám vnútorné presvedčenie, že  som   sa stretol s človekom,  ktorý robí svoju prácu viac, než  profesionálne. Postupne  každý úkon prebehol v maximálnej korektnosti a  detailnej informovanosti.  Nadobudol som istotu, že  samotný predaj prebene na 100 % korektne. A teraz, keď to píšem, konštatujem, že sa tak aj stalo.

Ďakujem, pán Badida.

Mgr. Michal Bartoš     

 

                    

Spoznal som sa s Ing. Badidom. Pán Ing. Vystupuje profesionálne. Ako realitný maklér na mňa urobil dobrý dojem. Po obhliadke priestorov a objektu v krátkom čase urobil profesionálnu prezentáciu kancelárskych priestorov a cca za 1 mesiac zabezpečil nájomcov.

Verím, že aj naďalej budeme v dobrom kontakte a spolu uzatvoríme ešte niekoľko zaujímavých obchodov, ktoré nám prinesú vzájomnú spokojnosť.

Ing. Martin Pozorčiak

 

Na základe odporúčania známeho som oslovila Ing. Petra Badidu ISO certifikovaného realitného makléra  kancelárie REMAX.

Na dohodnuté stretnutie sa dostavil presne v  určenom čase.                                                 Hneď pri prvom našom stretnutí, bolo zjavné,  že sa jedná  prácu profesionálneho človeka, s profesionálnym, zdvorilým    a priateľským prístupom ku klientovi.Komunikácia prebiehala v priateľskom  duchu  s poskytnutím obsiahlych a dostatočných informácií.

Moja požiadavka bola z jeho strany vykonaná veľmi promtne.

Dôležitou súčasťou jeho poskytnutej služby určite je vypracovanie kúpnej zmluvy, ktorá je úplne zrozumiteľná a v súlade so zákonom pre obidve dotknuté strany.

Z dôvodu, že som bola nadmieru spokojná s kladným vybavením mojej požiadavky, určite by som doporučila Ing. Petra Badidu svojim známym v prípade ich potreby o poskytnutie služby.

Oľga Brucknerová

 

  S pánom Badidom som sa    spoznala  už v minulosti keď sme    predávali byt v Košiciach a  kupovali byt v Strážskom. Rozhodla som sa predať byt v  Strážskom a kúpiť byt v Medzilaborciach preto, že mi bolo  smutno za rodinou. Oslovila som znovu pána Badidu a on bol hneď  ochotný s tým, že byt v Strážskom bude dosť ťažko predať, preto, že klientela je malá.  Bola som pri obhliadkach, kde som videla aký je to "profesionál" ochotný, príjemný a milý človek. Odporučila by som ho vrelo každému kto hľadá nové bývanie alebo inú nehnuteľnosť, pretože pracuje veľmi spoľahlivo a rýchlo, hneď tretí záujemca si byt kúpil, takže nemožné sa stalo skutočnosťou začo vrelá vďaka pán Badida.                     

Hricová Milena, predávajúca bytu v Strážskom

 

Sme rodina zo Slovenska, ale žijúca vo Veľkej Británii. Prechádzali sme sa autom v meste Strážskom, kde sme zbadali billboard s nápisom "predaj bytu". Zavolali sme, kde sme podľa hlasu spoznali veľmi príjemného pána. Pritom sme si aj hneď dohodli obhliadku bytu. Na druhý deň sme sa stretli, zoznámili a šli na obhliadku bytu. Spoznali sme príjemných predávajúcich. Po obhliadke a profesionálnom rozhovore zástupcu realitnej kancelárie sme spísali predbežnú kúpnu zmluvu. Do týždňa sme byt kúpili aj bez zbytočných omotávačiek. Sme šťastní a spokojní, odporúčame každému, kto chce kúpiť alebo predať byt. Pána Badidu si vysoko hodnotíme. Sme spokojní a šťastní majitelia nového bytu.

Miriama Goroľová - kupujúca byt v Strážskom 

 

Týmto Vám chcem poďakovať za všetko. Za prvý kontakt, keď ste boli na dovolenka, no aj tak ste sa mi venovali. Za prvé stretnutie, ktoré prekonalo všetky moje očakávania, či už z biznisového ale aj osobného hľadiska. Za prvé ponuky, ktoré boli pripravené s maximálnou profesionalitou, kde ste presne vystihli, čo som hľadal. Za pomoc pri prenajatí prvého priestor v KE. Ste výnimočný človek, ktorý podáva ľuďom nadštandardný prístup a služby. A za to jedno veľké ďakujem. Už sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Ivan Ganádik, f. GANA MONT, s.r.o., Poprad, nájomca priestorov

 

Týmto chcem poďakovať pánovi Badidovi za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu. Bol to veru ťažký oriešok, keďže byt sa nachádzal v ťažko predajnej lokalitekde sa predávajú domy a chaty s pozemkami za prijateľné ceny. Ale pán Badida odhadol veľmi dobre cenu a aj našiel bez problémov kupcu. Najviac sa nám páčilo, aký bol pán Badida vždy pohotový a vždy nás informoval o krokoch týkajúcich sa predaja bytu. Nemuseli sme sa o nič starať, všetko pohotovo vybavil za nás a za to som mu veľmi vďačný. Už teraz viem, že sa v budúcnosti znovu obrátim na pána Badidu keď budem kupovať alebo predávať nehnuteľnosť. Takto si predstavujem ako má vyzerať schopný maklér. Ďakujem ešte raz veľmi pekne.

Atilla Kardos - predávajúci bytu v Jablonove nad Turňou

 

 

Spokojný som maximálne. Páči sa mi zmysel a zapálenie pre vec (ako buldog). Nebolo to jednoduché a páčil sa mi  váš optimizmus. Páči sa mi profesionalita a nadhľad nad vecou.

Maklér – ako má byť a môžem iba odporučiť.            

       

Marián Hudák – kupujúci bytu na ul. Boženy Nemcovej Košice

 

Zhruba pred rokom som oslovila pána

Ing. Badidu z dôvodu, že sme predávali byt.

Upútala ma aj zaujímavá reklama na aute,

čo sa teraz pri kúpe 4 izbového bytu

v plnej miere potvrdilo a to, že p. Badida predáva najviac nehnuteľností.Oceňujeme profesionalitu pána Ing. Badidu,

ale aj prístup ku klientom. Vie sa vcítiť do obidvoch strán t.j. na jednej strane do kupujúceho a na druhej strane do predavajúceho a vie skutočne ľudským spôsobom stmeliť obidve strany.

Oceňujem tiež, že obhliadka bytu sa vlastne nekončila samotnou obhliadkou bytu, ale veľmi ochotne nám poukazoval celú strediskovú obec Jablonov nad Turňou, kde sme si kúpili byt. 

Kiež by boli všetci makléri takíto milí, ústretoví a profesionálne zdatní. 

Veľmi ochotne odporučíme ďalším klientom.

Marta Kuskuličová – kupujúca bytu v Jablonove nad Turňou

 

V skratke by som uviedol, že som si nikdy nepredstavoval, že prvý byt, čo s priateľkou spolu navštívime aj premeníme na náš domov, náš byt, v ktorom strávime možno našu celú budúcnosť. Touto cestou sa preto chcem poďakovať p. Badidovi za milé sprostredkovanie obchodu, rýchlu komunikáciu, ústretovosť, trpezlivosť – hlavne trpezlivosť  aj s našou stranou, keďže sme  to kúsok  naťahovali aj keď neúmyselne. Vďaka Vám verím, že sa náš život poberie novou, verím že šťastnou cestou. Ešte raz pekne ďakujem a želám všetko dobre do budúcnosti aj Vám.

Vladimír Hriczo - kupujúci bytu na Hlinkovej v Košiciach

 

Už pri prvom kontaktovaní p. Badidu sme boli milo prekvapení rýchlosťou pri dohodnutí obhliadky bytu. Prvé osobné stretnutie začalo priateľsky, dalo by sa povedať, že bez stresu a uvoľnene.  Prehliadka bytu, ktorú mal na starosti p. Badida prebiehala profesionálne, všetky otázky a dotazy boli na mieste vysvetlené, čo nás už pri tomto prvom dojme presvedčilo, že kúpu bytu zrealizujeme určite. Dodatočné otázky, ktoré sa vynárali po obhliadke boli po telefonickom rozhovore hneď zodpovedané, čo nás samozrejme veľmi tešilo. Pri druhom stretnutí, kde už sme boli na 100% rozhodnutí, že byt kupujeme,  sa tiež niesol v uvoľnenej a priateľskej nálade.

Pán  Badida bol stále k dispozícii voči všetkým otázkam, ktoré nám neboli jasné, keďže sme takúto kúpu realizovali prvý krát, čo nám veľmi pomohlo. So spoluprácou s takýmto realitným maklérom by bol každý spokojný. Vybavenie úveru v banke za prítomnosti p. Badidu a predávajúceho prebehlo bez akýchkoľvek ťažkostí a sme veľmi spokojní, že sme sa rozhodli presne pre túto kúpu a sme aj týmto smerom p. Badidovi veľmi vďační.

Ing. Jana Hlohincová - kupujúca bytu na Hlinkovej v Košiciach

 

Prvý kontakt, odporučenie prebehol od známeho. Kde sa vyjadril o spokojnosti s pánom Badidom. Nič som nenechal na náhodu. Po telefonáte sme sa stretli. Prvý dojem nesklamal. Seriózny, zodpovedný, spoľahlivý a v dnešnej dobe skôr výnimka slušný a ústretový človek. Na prvom stretnutí ma pán Badida informoval o postupe, o systéme jeho práce. Nasledovala obhliadka bytu, kde len potvrdil odhodlanosť predať byt. Pre mňa osobne bolo veľmi pozitívne až by som povedal urobilo na mňa vynikajúci dojem samotné fotenie. Profesionálne fotenie spolu s profesionálnym a hlavne s ľudským prístupom sa ukázalo na ukážkových fotkách bytu. Po miernom čakaní na prvého záujemcu sa ukázalo, že to bol hneď aj kupujúci.

Výborná spolupráca, ochota a samotný prístup malo za výsledok našu absolútnu spokojnosť. Pán Badida preukázal ako má v dnešnej dobe vyzerať realitné remeslo.

Mgr. Matúš Bilák - predávajúci bytu na Hlinkovej v Košiciach

 

V súvislosti s predajom nehnuteľnosti klienta som spolupracoval s Ing. Petrom Badidom, ktorý v zastúpení spoločnosti  REMAX odviedol prácu na vysokej profesionálnej úrovni. Svojim zodpovedným korektným postojom, objektivitou a rozvážnosťou pri jednaniach preukázal, že je osobou, na ktorú sa dá spoľahnúť. Vždy bol pri stretnutiach dochvíľny, so znalosťou veci riešil problémy a jeho priateľská vyrovnaná povaha bola zárukou toho, že sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti sa uskutoční k spokojnosti klienta a dostaví sa želaný výsledok. Spoluprácu s menovaným môžem odporúčať každému kto má záujem o postoj čestný, zodpovedný. Som maximálne spokojný s profesionálnym aj osobným postojom k jeho práci a každému želám, aby mal šťastie ho stretnúť a spolupracovať s ním.

JUDr. Andrej Molnár, advokát v klientskej veci predávajúceho rodinný dom v Košiciach

 

Od prvého kontaktu a prvej obhliadky ste zanechali veľmi dobrý dojem, veľmi OK prístup znalosť o danom objekte, čo nebýva zvykom. Príjemné vystupovanie, kde je zrejmé, že ste nepredali prvú nehnuteľnosť. Dojem neurobil len samotný objekt, ale aj prístup realitného makléra. Promtné reagovanie na stretnutie s predávajúcim, stretnutia v banke. Napomáhanie pri krokoch v banke, kataster a celkovo konečne po dlhej dobe sme sa stretli s človekom čo vie čo robí a preto to robí dobre a očividne s chuťou.

K. Turošíková - kupujúca rodinného domu na Tichej v Košiciach

 

Život plynie a neustále Vám prináša nové horizonty, podnety, otázky, problémy, ktoré je potrebné riešiť. Niektoré počkajú s ich vyriešením, niektoré potrebujete riešiť ihneď. Ak ich musíte riešiť rýchlo a v danej veci nemáte skúsenosti, vystavujete sa obrovským rizikám. V takej chvíli je dobré mať človeka, ktorý je v danej problematike orientovaný, zbehlý, skúsený a nie je na škodu, keď tieto svoje znalosti Vám vie ponúknuť ľudsky, priateľsky, empaticky.

Tak to bolo aj v našom prípade. Profesný život nám priniesol nový impulz, firma zavelila; ideš pracovať do Košíc, zožeň si tam bývanie. Naozaj náhodne (cez internet) sme sa dostali k Ing. Badidovi (REMAX Fajn, Košice), ktorý si vypočul náš zámer, predstavy, možnosti.....no a potom konal.

Do dvoch pracovných týždňov problém vyriešený, bývanie v krásnom rodinnom domčeku, 12 km od Košíc. Ďakujeme Vám p. Ing. Badida

Mgr. Oto Kancel - konateľ UBM Agro Slovakia, s.r.o.

 

Veľmi pekne ďakujeme p. Badidovi za naozaj rýchle vybavenie priestorov. Jeho ponuka predčila naše očakávania vo všetkých ohľadoch. Boli sme veľmi milo prekvapení s profesionálnym prístupom a férovým jednaním. Môžeme len odporučiť pre ďalších potencionálnych záujemcov – klientov. Kiež by sme sa aj v budúcnosti stretávali iba s takými partnermi. Ešte raz veľká vďaka.

Ing. Vladimír Novák, konateľ, eGalanteria s.r.o.

Pan Badida na velmi profesionální úrovni odprezentoval nabízené prostrory a dokonale zabezpečil komunikaci medzi pronajímatelem a potencionálním nájemcem. Velmi oceňuji, že pan Badida nevyvíjel nátlak na konečné rozhodnutí zda pronájem uzavřít nebo neuzavřít. Domnívám se, že velmi citlivě odhadl, že právě tyto kroky by mohly vést ku konečnému nezdaru vzájemné dohody. Buduli v budoucnu potřebovat využít služeb realitního makléře, s duvěrou se na pana Badidu obrátím. Doporučuji.


Ing. Ivo Jech, konateľ spoločnosti PLASTMIX, s.r.o., - nájomca priestorov na Kavečianskej ceste
 

Sme nesmierne radi, že sme mohli spolupracovať s p. Badidom pri prenájme našich priestorov. Oceňujeme jeho rýchle a hlavne vždy ústretové konanie. Práci sa venuje s plným nasadením, čo vidno na výslednom diele. Želáme mu veľa úspechov v práci i rodine a pri ďalšom obchodnom prípade sa naňho určite znovu obrátime.


Ing. Karol Sroka, konateľ Datalink SW Europe s.r.o. - prenajímateľ priestorov na Kavečianskej ceste

Peter Badida give me a really good impression at the first beggining. He trully tried his best to help and answer all our questions. Me and my two roommates were looking for appartment, since we just moved from Sweden to Kosice, to study medicine. We found about this appartment on internet and contacted Peter. He fulfilled our demands and we also understand that Peter was someone which we could trust on, sowe feeled abit safe. In the future we will definitely recommend his services for the other people.

Sherzai Amein - nájomca bytu na Mojmírovej ulici
 

Me and my two roommates applied to an apartment in the center. Mr. Badida met us outside the apartment. He is really nice and social man. My first impression was that we could trust him. He was very patient with us, we had many demands. Very good service. He can by the way speak very good english.

Feyzie Yasin - nájomca bytu na Mojmírovej ulici

So spoluprácou s p. Badidom sme boli nadmieru spokojní. Plne vyhovel našim požiadavkám. Oceňujeme profesionalitu a rýchlosť pri hľadaní nájomníka. 


Tomáš a Lucia Hricovi - prenajímateľ bytu na Srbskej ulici


Týmto ďakujem p. Petrovi Badidovi v mene Komôrky novousadlíkov za obetavú a neutíchajúcu prácu, ktorú pre mňa vyššie menovaný člen REMAX Fajn preukázal. Nestihol som povedať ani \\"Kukurička\\" a držal som kľúče od bytu, za čo mu ešte x krát ďakujem. Momentálne mentálne neviem čo mám v tejto významnej chvíli povedať, lebo si ešte neuvedomujem, že toto píšem vo svojom byte ... A vôbec ...

Ľubomír Timura - kupujúci bytu na Terase v Košiciach
 

p. Ing. Peter Badida, dovoľte mi týmto v mene našej obchodnej spoločnosti poďakovať sa Vám za profesionálny a flexibilný prístup pri sprostredkovaní a uzatvorení zmluvného nájomného vzťahu s klientom pri prenájme nehnuteľného majetku - ul. Michalovská, Košice. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

doc. Ing. Alexandra Chapčáková, PhD., konateľka ACH PROPERTY, s.r.o.

P. Badida, Děkuji Vám za vstřícnost a efektivnost! Věřím že určitě bude další možnost o spolupráci.

Fiorella Bellini, TerraModa sro - konateľka

Ďakujem veľmi pekne p. Badidovi za vynikajúcu prácu, ktorú odviedol pri predaji našej nehnuteľnosti. Pracuje rýchlo, presvedčivo a spoľahlivo. Vyzná sa vo vyhľadávaní potenciálnych kupcov a vie svoju prácu doviesť do úspešného konca. O svojich klientov sa stará nielen po odbornej stránke (prevod v katastri, zostavovanie zmlúv, právna ochrana klientov, atď.), ale aj po ľudskej stránke. Neľutujem, že som mu dôverovala a budem ho odporúčať aj svojim známym a priateľom.

Ľudmila Sroková - spolumajiteľka RD Košice - Sever

 

Pozdravujem p.Badida, 

chcem sa Vám touto cestou poďakovať za to, ako ste mi pomohli ohľadne nového bytu, ktorý som tak veľmi potrebovala a ktorý som vďaka Vám aj našla. Ďakujem za Vašu ústretovosť, prístup, lojalitu...vlastne za celé sprostredkovanie prenájmu. Máte skvelý prístup, ide z Vás veľmi dobrá a hlavne pozitívna energia. Vďaka nej teda máte dar takto pomôcť ľudom v nájdení toho správneho bývania pre nich, miesta, kde sa budú cítiť ako doma....presne tak ako sa cítim teraz aj ja v tomto byte. Zhruba pred 7 rokmi, keď som si hľadala taktiež byt do prenájmu som takto našla miesto, ktoré sa pre mňa na presne 7 rokov stalo takýmto domovom. Chcela som ho a tak som ho aj dostala. Byt, ktorý ste mi Vy ukázal som si vďaka Vášmu prístupu ihneď predstavila ako svoj domov. Aj ked som tu len niekoľko dní, viem, že tu chcem ostať, nič iné nehľadám a to je len vďaka Vám. Týmto by som Vás chcela odporučiť iným ľuďom, ktorý takto hľadajú svoj domov, či už vlastný alebo ten prenájom. Vy ste ten, ktorý im pomôže ho nájsť. Píšem len jedno veľké ĎAKUJEM. Ak do budúcna budem riešiť svoje už vlastné bývanie, tak sa s veľkou dôverou obrátim len a len na Vás.

Lucia Bartková - nájomca bytu Košice - Terasa

S pánom Badidom ma zoznámil môj brat, za čo som mu nesmierne vďačná. Jednalo sa o kúpu bytu v Strážskom a následne predaj bytu v Košiciach na Jaltskej. S prácou p. Badidu som bola nesmierne spokojná. Je to proste výnimočný profesionál a vidno, že práca je mu aj koníčkom, lebo ju robí od srdca. Lepšieho realitného makléra si neviem ani predstaviť, urobil pre mňa maximum a neviem si predstaviť iného. Je priateľský a milý, pre mňa najlepší na Svete. Každému, kto hladá nový domov, alebo ho predáva vrelo odporúčam.

Milena Hricová, predávajúca bytu v Košiciach a kupujúca bytu v Strážskom

Realitnú kanceláriu REMAX som oslovila po odporúčaní známej z Bratislavy. Nevedeli sme dva roky predať dom, tak som tak učinila. Dom sme mali v realitke Euroreal. Nakoniec sme sa s REMAXom - s pánom Badidom dohodli, že po uplnynutí trvania zmluvy s Euroreal začne plynúť zmluva s REMAXom. Pán Badida natočil náš dom na video, chodil pravidelne do Rudníka, kde náš dom je. Plne sa nám venoval. Avšak dom sa predal cez Euroreal. Oznámila som pánovi Badidovi, že sa už kupujúci našli. Mrzelo ma to, pretože pán Badida sa nám venoval. Z jeho reakcie som bola prekvapená, zaprial mi všetko dobré a ak by som ho potrebovala, že sa naňho môžem obrátiť. Naozaj ma to prekvapilo. Nakoniec moja realitka čo predala dom ma nechala v \\"štichu\\". Pán Badida Peter mi pomohol NEZIŠTNE nájsť byt a všetky papiere a zmluvy vyriešiť . VŠETKO! Ešte ma aj autom všade nosil, do Rudníka a späť. Neviem či sa mu raz za to budem vedieť odvďačiť. Dúfam, že áno. Som mu veľmi zaviazaná a vážim si ho. Nielen ako realitného makléra, ale hlavne ako človeka.

Pán Peter Badida, ďakujem Vám! Németová Jana, Rudník 

 

We were searching for a flat and then we contacted Peter Badida. He showed us a flat and by the time he gave us really good service. We had some demands and we told him then he just accepted it and gave us the perfect deal. So if you are looking for a flat and need som help with anything we really recomend Peter Badida.

Hashemi Mokhtar - nájomca bytu na Mojmírovej ulici

The Remax organisation helped me to get my dream appartment. I am very happy with the results and the service was very nice. When my friend ask me for appartment, I will tell them „REMAX is your choice.“ REMAX have really beautiful apartments to rent and Peter BADIDA will help you! 

Bohdan Indenko - nájomca bytu na Srbskej ulici

S pánom Badidom som sa spoznala už v minulosti, keď sme predávali byt v Košiciach a kupovali byt v Strážskom. Rozhodla som sa predať byt v Strážskom a kúpiť byt v Medzilaborciachm, pretože mi bolo smutno za rodinou. Oslovila som znova pána Badidu a on bol hneď ochotný s tým, že byt v Strážskom bude ťažko predať, pretože klientela je malá. Bola som pri obhliadkach, kde som videla aký je to \\"profesionál\\", ochotný, príjemný a milý človek. Odporučila by som ho vrelo každému, kto hľadá nové bývanie, alebo inú nehnuteľnosť, pretože pracuje veľmi spoľahlivo a rýchlo. Hneď tretí záujemca byt kúpil, takže nemožné sa stalo skutočnosťou za čo vrelé ďakujem pán Badida.

Milena Hricová - predávajúca byt v Strážskom  

 

P. Badida, s Vašimi službami sme boli nadmieru spokojní.

Daniela Zjarová a Rudolf Zjara - prenajímatelia RD Košice - Barca

 

Pána Petra Badidu poznám dlhší čas z jeho predchádzajúceho pracovného pôsobenia.

V súčasnosti sme potrebovali pomôcť s prenajatím bytu v rodinnom dome rodičov.

Keďže som Petra poznal ako seriózneho partnera, tak sme ho oslovili, aby nám pomohol vybrať vhodného nájomníka.

Celý proces prebehol veľmi rýchlo, kvalitne a otvorene a momentálne sa už tešíme na jeho pobyt u nás.

Prácu Petra Badidu môžeme len a len odporúčať.

V prípade, že v budúcnosti budeme potrebovať realitné služby určite sa na neho obrátime znovu.

 

Henrich Bruckner, rodinný dom, Tranovského 30, Košice, 8.9.2016

Ďakujem Vám za služby pri kúpe pozemku. Celú Vašu službu hodnotím veľmi kladne a na vysokej úrovni. Urobili ste pre mňa klienta maximum pri mojom zastupovaní. Nakoľko sa nejednalo o prvú našu spoluprácu, ale o opakovanú - mali ste u mňa veľkú dôveru, ktorá sa opäť veľmi oplatila. Dokázali ste bravúrne hájiť aj cenu pri kúpe pozemku, a tým ste značne zúžili moje náklady na kúpu. 

Chcela by som aj podčiarknúť, že ste mali aj skvele zvládnutý marketing - čiže výber na obhliadku pozemku podľa mojej predstavy a zadaných požiadaviek. Z tohto dôvodu sa kúpa uskutočnila do dvoch pracovných dní. 

Ešte raz ďakujem a dúfam, že sa môžem na Vaše služby obrátiť aj v budúcnosti

Adriana Terpáková - kupujúca pozemok

Dlhší čas som sa snažil dokopať k tomu, aby som svoj 3izb byt dal do podnájmu. Dostal som odporúčanie od mojej dlhoročnej známej. Odporúčila mi pána Badidu. Po prvom stretnutí som vedel, že pán Badida je človek, ktorý mi nájde správneho podnájomníka. Som velmi spokojný s jednaním a prístupom, ktorý pán Badida má. Dochvíľny, spoľahlivý, vtipný a hlavne s ľudským prístupom. Správneho klienta mi zohnal za neskutočne krátky čas. Som veľmi spokojný. Vrele každému odporúčam pána Petra Badidu. Ďakujem Vám veľmi pekne za skvelú spoluprácu. Som rád, že som Vás spoznal.

Erik Kuca - prenajímateľ bytu na Zombovej ulici na sídlisku KVP v Košiciach

 

Môj pozemok podľa iných kancelárií v Košiciach nikto na Slovensku nechcel kúpiť. Nakoniec mi moja advokátka pani JUDr. Knežová odporúčala,

aby som sa spojila Ing. Badidom. Povedala mi, že je najlepší v Košiciach a výsledok som videla hneď. Nepredajný pozemok (na krásnom mieste) predal za tri mesiace. Dúfam, že slová sú tu nazvýš. Ešte mi musí predať jeden pozemok. Ale za tento som mu veľmi vďačná a samozrejme aj mojej advokátke. Ďakujem.  P.S.: zavolám vás vždy, keď budem mať niečo na predaj.

 Gabriela Kelbelová - predávajúca pozemku na Plzenskej v Košiciach

 

Na základe baneru o predaji domu som navštívil predávanú nehnuteľnosť, keďže pred domom stálo auto p. Badidu. Našiel som tam milého, ústretového človeka, ktorý mi všetko krásne vysvetlil, mal pre mňa čas a naozaj tú nehnuteľnosť aj chcel predať. Nie za každú cenu, ale logicky, rozumne, s jasným konceptom. Keďže náš záujem o dom bol veľký, museli sme hladať možnosti kompromisu v rámci ceny, lehoty splatenia, atď. Kde bol absolútne profi prístup aj voči nám, aj voči klientovi - predávajúcemu. Pri tomto prístupe, ľudskom a kľudnom sa nedalo dom nekúpiť a aj keď to nejaký čas trvalo, nikto nikdy nestratil trpezlivosť, čo je zaiste výsledkom férového jednania a pôsobenia p. Badidu ako sprostredkovateľa obchodu. Lebo aj takto sa dá robiť obchod, aby boli všetci vysmiatí a spokojní, tak ako my včera v banke pri podpise zmluvy.

Móder - kupujúci rodinný dom, Košice
 

Touto formou by som sa chcela poďakovať p Badidovi za vysoko profesionálny prístup, ktorého výsledkom je kúpa krásneho domčeka. Išlo skôr o náhodu, ktorá nás \\"zviedla\\" k spolupráci. Ale ako sa hovorí \\"náhody neexistujú\\". Bolo to však aj video a fotky, ktoré rozhodli, že som sa išla osobne pozrieť na dom. Od prvého kontaktu veľmi profesionálny, komunikatívny, ústretový. Na každom stretnutí pripravený odpovedať na naše otázky týkajúce sa domu. Môžem vrelo odporúčiť pre ďalších, ktorí potrebujú spoluprácu realitného makléra. Ešte raz vďaka!

Anna Móderová - kupujúca rodinný dom, Košice
 

Predať rodinný dom, napriek tomu, že je vo vychytenej lokalite, nebolo také jednoduché ako som si myslel. Oslovené reality urobili zopár snímok, akceptovali cenu, ktorú som navrhol a dali to celé na internet. Potom sa uskutočnilo pár obhliadok a nič sa nedialo. Prišlo na pravidelný odpočet elektriny a pán prevádzal sa udivil, že bola nízka spotreba. Dali sme sa do reči, že v dome už nikto nebýva a je na predaj, s tým, že nie som veľmi spokojný s prácou realitiek. Jeho stručná odpoveď bola - dám Vám číslo na jedného pána, on vám to predá. No, pomyslel som si, však keď zavolám nič ma to nestojí a tak prišiel \\"na Svet\\" pán Badida. Trochu nedôverčivo som počúval o exkluzivite a 5% marže. Neviem to zadefinovať, ale niečo z neho vyžarovalo, čo ma presvedčilo dať mu dôveru a aj uvedeným podmienkam. Zároveň ma vyviedol z umylu - z ceny, ktorú som si myslel, že by sme mohli dostať za nehnuteľnosť. Ale potom prišla na scénu jeho profesionalita, čo sa to týkalo jednania s klientami, výstižné video s komentom, stretnutie s klientmi pri punči a podobne. No nebudem až tak chváliť, lebo by mohol byť pán Badida namyslený, ale dom sa predal za niekoľko mesiacov za sumu, ktorá bola prijateľná pre všetky strany. Ďakujem pán MAKLÉR.

Slosiar - predávajúci rodinný dom, Košice
 

Predaj rodinného domu - 6. jún 2016-  Je deň, kedy odovzdávam rodinný domov so záhradkou do rúk nových majiteľov. V tento deň som sa po prvýkrát s kupujúcim párom a s p. Badidom, ktorý nám bol nápomocný v uskutočňovaní predaja a všetkým formalitám s ním spojených. Mala som hneď veľmi dobrý pocit. Jeho prístup, angažovanosť, profesionalita ktorú preukazoval a veľmi milá osobnosť sú parametre pre veľkú spokojnosť. Cez brata, ktorý mal po celý čas v mojom zastúpení kontakt s p. Badidom viem, že p. Badida mal individuálny a profesionálny postup procesu predajnej ponuky nášho objektu. Som veľmi rada, že práve p. Badida bol náš sprostredkovateľ. Osobne mu prajem vela zdaru v jeho ďalšej práci.

Iveta Asp - predávajúca - rodinný dom na Čermeľskej ceste, Košice

Pána Badidu oceňujem najme za rýchle jednanie, profesionálny prístup, zhotvenie pekných fotiek bytu a za presnosť a dochvíľnosť na všetkých stretnutiach. Bol nám veľmi nápomocný a bol ochotný pracovať aj v neskorších nočných hodinách. Zároveň mu chcem poďakovať aj za priateľskú komunikáciu s výsledkom spokojnosti na obidvoch stranách.

Eva Kozmová 

Chceme poďakovať pánovi Petrovi Badidovi za jeho korektné jednanie, nápomocnosť, profesionálny prístup a jeho ľudskosť počas celej našej spolupráci. Bol nám veľkou pomocou pri vybavovaní všetkých dôležitých dokumentov. Bol nám veľmi príjemný aj jeho kamarátsky a profesionálny prístup, osobný kontakt a hlavne jeho presnosť a dostupnosť za každých okolností. Pán Badida na nás spravil výborný dojem už na našom prvom stretnutí. Už teraz vieme, že ak náhodou budeme kupovať byt, môžeme sa na neho opäť obrátiť.

manželia Pullmanovci

Ponuku na tento byt som našla na internete. Zaujala ma prezentácia, podrobný popis a tiež fotky. Na základe fotodokumentácie som sa rozhodla kontaktovať Vás. Jednanie a prístup ma presvedčili, že je to zaujímava ponuka a rýchle jednanie s možnou obhliadkou bolo okamžité. Byt bol detailne prezentovaný a bola som milo prekvapená s prístupom a jednaním. Vzhľadom na akútny stav nasťahovania ste boli maximálne promtný a šikovný, takže sme sa mohli sťahovať do nového domova do 24h od nášho oslovenia, za čo máte náš obdiv a vďaku. Vrelo odporúčam novým klientom Vaše vysoko profesionálne služby.

Etela Bačová - nájomca bytu na Zombovej ulici na sídlisku KVP v Košiciach

So službami pána Badidu sme boli spolu s manželom od začiatku veľmi spokojný. Náš dom nám predstavil veľmi profesionálne, dal si na všetkom záležať. Po celú dobu bol ochotný, milý a prístupný. Zmluvy nám pripravil presne na čas ako sme sa dohodli. Je to veľký odborník vo svojom obore, a vrelo ho odporúčame - on určite spraví všetko preto, aby Vám našiel Vaše vysnívané bývanie.  A my Vám veľmi pekne ďakujeme za Vašu pomoc pri kúpe nášho domu.

Andrea Piskurová - kupujúca dom v Lade 

Po prvom telefonáte som bol príjemne prekvapený prístupom p. Badidu. Nemal problém pricestovať z KE do MI za účelom predaja iba obyčajnej garáže a to v sobotu. Keďže som nevedel ako ešte zaplatím, vyšiel mi v ústrety a dočasne sme sa dohodli na splátkach, pričom nebol problém to zmeniť. 

Potom to už bolo rýchle, pričom som sa o nič nemusel starať, o "vklad do katastra" sa postaral p. Badida. Pohostenie a malý "úplatok" kávu som iba privítal. V budúcnosti by som znovu neváhal a ďalší kontakt nie je vylúčený.

Pán Porteľ - kupujúci garáže v Michalovciach 

S pánom Badidom ma zoznámil môj brat, za čo som mu nesmierne vďačná. Jednalo sa o kúpu bytu v Strážskom a následne predaj bytu v Košiciach na Jaltskej. S Prácou p. Badidu som bola nesmierne spokojná. Je to proste výnimočný profesionál a vidno, že práca je mu aj koníčkom, lebo ju robí od srdca. Lepšieho realitného makléra si neviem predstaviť, urobil pre mňa maximum a neviem si predstaviť iného. Je priateľský a milý, pre mňa najlepší na svete. Každému, ktorý hľadá nový domov, alebo ho predáva vrelo odporúčam. 

Milena Hricová - kupujúca byt v Strážskom a predávajúca byt v Košiciach

 

Kúpil som garáž v Michalovciach cez realitnú kanceláriu RE/MAX, ktorú zastupuje v okrese Michalovce p. Badida. Bol som veľmi spokojný s jeho prístupom, všetko mi dôkladne vysvetlil a ukázal. Môžem len odporučiť - ochota, dôslednosť a kompletné vybavenie všetkých potrebných listín. Garáž som kúpil z dôvodu ( podľa môjho názoru) dobrej investície. Túto nehnuteľnosť som našiel na internete a po prvom rozhovore šlo všetko bez problémov. Ak máte záujem pri kúpe nehnuteľnosti o korektnosť, dôkladnosť a nechcete sa báť o investované peniaze, tak určite sa obráťte na RE/MAX a p. Badidu. 

Pán Čeheľ - kupujúci garáže v Michalovciach

 

Pána Badidu mi odporučila kamarátka a musím priznať, že som veľmi rada, že som s ním mohla spolupracovať. Bolo to pekné prekvapenie nájsť ho a a spolupracovať s niekým, kto do toho dal naozaj všetko - svoj čas, záujem a záležalo mu na tom, aby som bola spokojná. A hlavne v oblasti, kde všetky strany chcú, aby to bolo pre nich čo najviac výhodné a išlo všetko hladko a v celkom priateľskom časovom rozpätí. Venoval svoj čas do toho, aby mi pomohol a aby som sa cítila spokojná a nemusela sa obávať. Dosiahol to, že som mu dôverovala vo všetkom čo robil a ako to robil, aj keď som ťažký oriešok, lebo väčšinou som veľmi nedôverčivá.

Takže spoluprácu s pánom Badidom by som doporučila každému. Je ochotný a spoľahlivý a veľmi schopný. Behom dvoch týždňov mi pomohol predať byt bez akýchkoľvek stresov. Bola pre mňa radosť s ním spolupracovať. Ďakujem pán Badida

Pani Slimáková – majiteľka bytu na Narcisovej ulici v Košiciach